ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
PİYASALAR
DOLAR
1,5185
EURO
1,9585
IMKB
59.919
ALTIN
391,13
POSTA LİSTESİ
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara16/32 ºC
Erzurum8/27 ºC
İstanbul23/31 ºC
İzmir23/36 ºC
NÖBETÇİ ECZ.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Konursulular Futbol Turnovası 2010 - Heilbronn
01 Haziran 2010 / 06:03
14. Konursulular Futbol turnovası 23.05.10 Pazar günü Heilbronn da gerçekleştirildi...

 

14. KONURSULULAR FUTBOL TURNOVASI - 2010 HEILBRONN

14. Konursulular Futbol turnovası 23.05.10 Pazar günü Heilbronn da gerçekleştirildi. Üç takım arasında birer saatlik sürelerle oynanan maçlar, Şaban Çalhanoğlu'nun Spikerliği eşliğinde büyük bir ilgiyle izlendi. Güzel bir havada oynanan maçların neticesinde, geçen senenin birincisi olan Bielefeld takımı yine birincilik kupasının sahibi oldu. İkincilik kupasını ev sahibi Heilbronn takımı, üçüncülük kupasını Köln takımı ve Centilmenlik kupasını ise Heilbronn takımı aldı. Hoş sohbetleriyle tanınan ve herkes tarafından sevilen Yaşar Aksuoğlu abimiz'de aramızda bulunarak günü bizlerle paylaştı.

Turnovanın hemen ardından proğramın ikinci bölümü için Heilbronn belediyesinden o gün için kiralanmış olan salona gidildi. Salonda yemekler yenildikten sonra, proğram'ın sunuculuğunu yapan Şaban Çalhanoğlu birer Teşekkür plaketi verilmek üzere değerli insanlarımız arasından bazı şahsiyetleri sahneye davet etti. Teşekkür plaketlerini alan değerli Ablalarımız, hürmete layık Annelerimiz bu iltifattan son derece duygulanarak memnuniyetlerini ifade ettiler. Plaketlerini alan Ablalarımız ve Annelerimiz henüz sahnedeyken kendisi için özel hazırlanmış olan Plaket'in verilmesi için Ayser Taşçıoğlu Halamız büyük bir tezahurat eşliğinde sahneye davet edildi. Plaketiyle birlikte bir demet de çiçek taktim edilen Ayser halamızın, hak ettiği iltifat karşısında son derece duygulanması salondakilerine de duygulu anlar yaşattı.

Daha sonra Kupaların sahipleri sahneye çağrılarak birincilik, ikincilik, üçüncülük ve Centilmenlik Kupaları taktim edildi. 

Haber : Y.D.

Resimler için tıklayınız!  (Yeni resimler eklenmiştir 04.06.2010)

Uğur Denizoğlu'nun çektiği resimlere aşağıdaki linkten bakabilirsiniz!

http://www.facebook.com/group.php?gid=128639407152690

Not : Resim yayınlama kapasitesi sınırlı olduğundan zaman zaman resimler yenileriyle değiştirilecektir.

Bu haber toplam 1965 defa okunmuştur
Sayın canbayburt.com editörü
Asım KOCA
Aslında diyebilirsiniz bu Asım KOCA kim ,kim olduğunu bilmeden her seferinde editöre salça oluyor . Ancak Sayın editör diye başlıyorum çünkü : 1- site yönetcisi sizsiniz ve muhattabım siz olmalısınız . 2- Kişi Sevdiği kişiyi hata yapmaktan uzaklaştırmalı . Belki sizi tanımıyorum ama yinede konursulu vede en önemlisi yaratılan olduğunuz için yaratandan ötürü severim .
Şimdi Bu konu üzerinde bazı yazıları engelleyebilirdiniz. bu engelleme ; bence düşünce özgürlüğüne gem vurma değil . Doğa bilecek küçükte olsa hüsümetin önüne geçme olacaktı . Arkadaşlar gurbette buluşmuş bişeler yapmışlar ve bir birleri ile muhabbetleri artmış. ama ne yazıkkı fındık kabuğunu doldurmayan sebeler husumete yol açmıştır . köklüceler denizler vs ya siz Almanyada Türk Bayburtlu hatta Konursulusunuz önemli olan bu olmalı. değilmi ...
Biraz saygı lütfen ...
30 Haziran 2010 Çarşamba 16:52
uyari
Yorgan gitti kavga bitti
Nihayet hiziniz dindi ve bu yüzkarasi elestiri olan oyunda bitti,ümit ederizki gelecek senelerde bu gibi sahsi problemlerinizi konursulular toplantisina yansitmazsiniz, kendi icinizde halledersiniz.Not bu toplantilar hic birzaman denizlerin veya köklücelerin toplantisi deyil binyillik köyümüzün adina oldu bundan sonrada konursu adina olacak bu böyle bilinmeli.
21 Haziran 2010 Pazartesi 02:18
size yakismiyor
bayburt
konursulular size yakismiyor
13 Haziran 2010 Pazar 23:27
Kimin kim olduğunu biliyoruz
Uğur Denizoğlu
Değerli hemşerilerim. Turnova öncesi toplantıda amcaoğlum Sedat Denizoğlu dediği gibi; „Hangi takım kazanırsa kazansın, sonuçta Konursu kazanacak“. Bu Bielefeld olmuş veya başkası. Ne fark eder! Zaten asıl meselede burda bu değil, birinin bunu hazmedememiş olması. O muhtereminde kim olduğunu sanırım az çok hepimiz biliyoruz.

Bielefeld sayı olarak üç takımdan en küçük olanı, doğal olarak dışarıdan oyuncu alarak bu turnovaya katıldı. Onlarda biliyorlarki, eksik sayı ile geldikleri takdirde, her iki takım en iyi oyuncularını kendi kadrosuna alacak (ki doğaldır), kendilerine ise kadro dışı kalanlar düşecektir. Buda güç eşitsizliği demektir bir bakıma. Her ne kadar dostluk maçı diyorsak, işin zevki birazda hırzta saklı. Ancak bu hırz düşmanlık boyutuna asla gelmemeli.

Bu gibi olaylarda insanların birbirini kırmamasını önlemek için yeni ve adaletli kurallar gerekiyor. Sadece Konursu´lu yerine, Konursu damadı, Konursu torunu veya Konursu yeğenide bu dostluk maçına dahil edilmeli. Bielefeld´e yabancı oyuncu için tolarans tanınmalı. Bunlar benim fikrim. Dostluk maçı yapacağız diye, gelen yabancı misafirlerin kalbini kırmaya gerek yoktur.

Son olarak şunu belirteyim, Denizlerin çoğunun bulunduğu yeri eleştiren zat-ı muhterem, neden diğerlerinden ayrı düşmüş, bir düşünüp öz eleştiri yapsın bence. Belki bizim bilmediğimiz ve onun gördüğü mühim bir nokta vardır?
10 Haziran 2010 Perşembe 12:01
lütfen daha ciddi konularda kafa yoralim.
muttalip köklüce
merhaba degerli hemsehrilerim birkac gündür buradaki tuhaf bir okadarda komik atismayi izliyorum, dogrusu kimin kiminle ne tür bir sorunu var anlayamadim,anlamakta mümkün degil zaten cünkü cok derin hatta cok cok derin yorumlar yapiliyor.neyseki ugur DENIZOGLU bey seviyeyi yükselten ve sonuna kadar katildigim bir yazi yazmis...ayrica arkadaslar illede bir konu hakkinda tartismak fikir beyan etmek istiyorsaniz, bakin yine bu sayfada yunus DENIZOGLU bana göre cok güzel bir yazi yazmis,yaziyi okuyup bu konu hakkinda fikir teatisinde bulunursaniz kanimca daha faydali bir is yapmis olursunuz...SELAM ve DUA ile...
10 Haziran 2010 Perşembe 00:00
DİĞER HABERLER